در صورتی که در مورد " آموزش درخواست خودرو توسط برنامه ماکسیم " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

این روزها سرویس‌های تاکسی اینترنتی به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته است و شرکت‌های متنوعی در این زمینه در حال فعالیت هستند که می‌توان به سرویس‌های اسنپ، تپ‌سی و کارپینو اشاره کرد. حالا بازیگر جدیدی در این عرصه در آماده فعالیت است، شرکتی که برخلاف دیگر شرکت‌های مطرح فعال در این حوزه، ایرانی نبوده و از روسیه اداره می‌شود.

سرویس سفارش آنلاین تاکسی «ماکسیم» مدتی است که تبلیغات وسیعی را در سایت های ایرانی آغاز کرده و شهرهای مختلفی را در محل فعالیت خود افزوده است.

لازم به ذکر است که شرکت خدمات حمل و نقل ماکسیم در بیش از ۲۰۰ شهر روسیه و کشورهایی همچون بلاروس، گرجستان، قزاقستان، تاجیکستان، اوکراین و بلغارستان در حال فعالیت است. 

ماکسیم | Maxim


دانلود و نصب برنامه ماکسیم

برای دانلود میتوانید از سایت رسمی سرویس درخواست خودرو ماکسیم به نشانی taximaxim.ir اقدام کنید و یا بر روی پلتفرم خود در زیر کلیک کنید.

پس از دانلود برنامه را به راحتی نصب کنید.


شروع کار با برنامه ماکسیم

در اولین صفحه ای که مشاهده میکنید از شما خواسته میشود که توافق نامه حریم خصوصی را تایید و یا رد کنید. برای ادامه کار بر روی دکمه تایید ضربه بزنید.

توافق نامه برنامه ماکسیم

در صفحه جدید باید موقعیت مکانی فعلی خود را وارد کنید. 

تعیین موقعیت مکانی در ماکسیم

پس از آن وارد صفحه اصلی برنامه میشویم.


آشنایی اولیه با برنامه و درخواست اولین سفر

ماکسیم

1. در این تب میتوانید عملیات درخواست خودرو را انجام دهید. این تب به صورت پیشفرض فعال است.

2. برای اینکه سفرهای گذشته و حال خود را مشاهده کنید میتوانید از این تب وارد شوید.

3. چنانچه مسیری را هر روز تکرار میکنید ، نیازی نیست که هر بار مبدا و مقصد و بقیه موارد را تکمیل کنید. با یک وارد وارد کردن اطلاعات و علاقه مند کردن آن میتوانید آن را در این قسمت قرار داده تا برای همیشه در دسترس باشد.

4. در قسمت شماره 4 که در تصویر بالا مشخص شده ، باید مسیر مبدا خود را مشخص کنید. منظور از مسیر مبدا مسیری است که قصد سوار شدن در خودرو را دارید.

5. مقصد سفر خود را در این قسمت مشخص کنید.

انتخاب مبدا و مقصد در برنامه درخواست خودرو ماکسیم

6. چنانچه سفر شما چند مقصده است میتوانید با ضربه بر روی این قسمت آدرس های دیگر را به سفر خود اضافه کنید.

7. شما در قسمت شماره 7 میتوانید زمان سفر خود را تایین کنید. با ضربه بر روی آن میتوانید مشخص کنید که زمان سفر شما چه زمانی است به طوری که اگر بر روی "هم اکنون" بزنید سفر شما پس از تایید برای رانندگان ماکسیم نمایش داده خواهد شد و یا اگر روز و ساعتی دیگر قصد سفر دارید باید در این قسمت مشخص کنید.

تمشخص کردن زمان سفر در برنامه ماکسیم

8. در قسمت شماره 8 میتوان نوع سفر خود را مشخص کنید. فعلا در برنامه نوع "اقتصادی" فعال است. ممکن است در آینده سفر لوکس و... اضافه شود.

9. در قسمت شماره 9 میتوانید عملیات پرداخت هزینه سفر خود را مشخص کنید. پرداخت به دو صورت نقدی و کیف پول است. شما با واریز وجه در درون کیف پول خود میتوانید به صورت آنلاین هزینه سفر خود را بپردازید و از پرداخت وجه نقد به راننده خودداری کنید.

پرداخت وجه ماکسیم


ماکسیم

10. برای اینکه بتوانید سفر خود را شخصی سازی کنید یا به عبارتی گزینه های مختلف را در سفر خود انتخاب کنید بر روی این قسمت ضربه بزنید تا لیست آن برای شما نمایش داده شود.

11. چنانچه شما قصد دارید تا سفر خود را سریعا انجام دهید میتوانید با هدیه دادن مبلغی به راننده ، آنرا مجاب کنید که سریعتر به مبدا شما آمده و شما را به مقصدتان برساند.

12. چنانچه کودک با خود به همراه دارید در این قسمت مشخص کنید. افزودن کودک باعث افزایش مبلغ کرایه میشود.

13. چنانچه چمدان و یا وسیله ای در اختیار دارید این قسمت را تیک بزنید. در حال حاضر انتخاب این گزینه هزینه ی اضافی در کرایه نهایی شما ندارد.

14. چنانچه در فصل تابستان قصد مسافرت دارید و خواهان روشن بودن کولر خودرو هستید این قسمت را تیک بزنید. در حال حاضر مبلغ 500 تومان مازاد بر کرایه شما محسابه خواهد شد.

15. اگر مبلغ کرایه را نقدی پرداخت میکنید ، در این قسمت میتوانید مشخص کنید که به راننده چک مسافرتی 50 تا 100 تومانی میدهید. این قسمت برای رفع مشکل داشتن پول خورد راننده تعبیه شده است.

16. قسمت خیلی جالب اضافه شده در برنامه ماکسیم دادن انعام به راننده است!!! شما در این قمست میتوانید برای جلب نظر راننده و یا تشویق مبلغی مازاد از هزینه سفر کرایه بپردازید.

17. در این قسمت شماره موبایل خود را جهت هماهنگی و سوار شدن دقیق در مبدا وارد کنید.

18. در این قسمت هر آنچه که نیاز است را میتوانید برای مشاهده راننده وارد کنید.

19. در تمامی مراحل قبل که گفته شد با مشخص کردن مبدا و مقصد همچنین اضافه کردن و یا کم کردن امکانات به برنامه مبلغ نهایی شما نمایش داده میشود. برای درخواست خودرو بر روی این گزینه ضربه بزنید.


در صفحه باز شده نمایی از درخواست خود را مشاهده میکنید. در اینجا باید منتظر بمانید تا راننده ای درخواست شما را تایید کند. همچنین در این قسمت میتوانید درخواست خود را لغو و یا ویرایش کنید.

مشاهده سفر در ماکسیم


درخواست خودرو با استفاده از وب سایت

چنانچه در مکانی هستید که امکان درخواست خودرو در تلفن همراه خود را ندارید ، میتوانید با مراجعه به وب سایت ماکسیم به نشانی taximaxim.ir برای سفر خود درخواست خودرو بدهید.

توجه داشته باشید که احراز هویت شما باید با استفاده از پیامک و یا تماس تلفنی مشخص گردد.

سایت ماکسیم


چگونه راننده ماکسیم شوم؟

برای فعالیت در ماکسیم به عنوان راننده باید ایتدا وارد آدرس https://taximaxim.ir/driver/anketa شوید. برای شروع همکاری ، شما به یک خودرو با وضعیت فنی سالم، تلفن همراه هوشمند و اتصال به اینترنت نیاز دارید. پس از انجام فرآیند ساده ثبت‌ نام، می توانید بلافاصله کسب درآمد را آغاز کنید. 

فرم ثبت نام را تکمیل و تصویر مدارک خود را ضمیمه کنید. پس از تایید فرم درخواست، چگونگی دانلود برنامه و روش کسب درآمد از طریق آن توسط پشتیبانان ماکسیم به شما آموزش داده خواهد شد و میتوانید پس از نصب برنامه، بلافاصله همکاری خود را با ماکسیم آغاز کنید.


چگونه راننده ماکسیم شوم؟

در صورتی که در مورد " آموزش درخواست خودرو توسط برنامه ماکسیم " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره